İstanbul dahil 20 il için şiddetli yağış uyarısı

İstanbul dahil 20 il için şiddetli yağış uyarısı, Gündem Haberleri.

İstanbul dahil 20 il için şiddetli yağış uyarısı
Editör: 15Haber
29 Haziran 2022 - 00:36
İstanbul dahil 20 il için şiddetli yağış uyarısı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Meteoroloji Genel Müdürlüğü kadar yapılan son değerlendirmelere tarafından Marmara, Kuzey Ege, İç Anadolu, Karadeniz, Isparta, Adana, Mersin, Osmaniye ve Ardahan çevreleri ile Antalya ’nın iç kesimlerinin yerel almak üzere sağanak ve gök curcunalı sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Yağışların; Batı ve Orta Karadeniz ’in iç kesimleri, Çankırı, Yozgat, Sivas, Zonguldak, Düzce, Ordu, Giresun çevreleri, Ankara ’nın kuzeyi, Samsun ’un iç ve batı kesimleri ile Osmaniye, Kahramanmaraş ’ın batısı ve Akdeniz ’in Toroslar kesiminde yer yer kaslı olması beklendiğinden meydana gelebilecek ani su baskını, su baskını, heyelan, yağış derhal adaleli esinti ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara aleyhinde itinalı ve özenli olunması uyarısı yapıldı.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI

Rüzgarın, Marmara ’nın güneybatısı ile Kıyı Ege ’de kuzey yönlerden kaslı (40-60 km/sa) olarak esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara aleyhinde titiz ve titiz olunması gerektiği belirtildi.

YAĞIŞ BEKLENEN İLLER

BALIKESİR 18°C, 29°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Çarşamba) lokal elde etmek üzere aralıklı sağanak ve gök curcunalı sağanak yağışlı

EDİRNE 20°C, 34°C
Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde yerel elde etmek üzere sağanak ve gök şamatacı sağanak yağışlı

İSTANBUL 20°C, 28°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren lokal elde etmek üzere kesik kesik sağanak ve gök şamatacı sağanak yağışlı

KOCAELİ 19°C, 28°C


Parçalı ve çok bulutlu, yerel edinmek üzere gidip gelen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KÜTAHYA 14°C, 24°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Çarşamba) lokal elde etmek üzere aralıklı sağanak ve gök curcunalı sağanak yağışlı

ADANA 22°C, 34°C
Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde iç kesimleri ile yarın (Çarşamba) il geneli lokal olmak üzere sağanak ve gök şamatalı sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların, iç kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

ANTALYA 25°C, 35°C
Parçalı ve fazla bulutlu, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra iç kesimleri lokal edinmek üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

MERSİN 23°C, 32°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Çarşamba) lokal almak üzere sağanak ve gök curcunalı sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların, iç kesimlerinde yer yer adaleli olması bekleniyor

ANKARA 14°C, 24°C
Parçalı ve çok bulutlu, yerel edinmek üzere kesik kesik sağanak ve gök curcunalı sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden daha sonra kuzey kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

ÇANKIRI 13°C, 25°C


Parçalı ve çok bulutlu, yerel elde etmek üzere kesik kesik sağanak ve gök curcunalı sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinde yer yer adaleli olması bekleniyor.

ESKİŞEHİR 15°C, 23°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Çarşamba) lokal olmak üzere gidip gelen sağanak ve gök curcunalı sağanak yağışlı

KONYA 16°C, 26°C
Parçalı ve fazla bulutlu, yarın (Çarşamba) lokal almak üzere kesik kesik sağanak ve gök şamatacı sağanak yağışlı

BOLU 13°C, 20°C
Parçalı ve çok bulutlu, lokal olmak üzere aralıklı sağanak ve gök curcunalı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yer yer kaslı olması bekleniyor.

DÜZCE 18°C, 24°C
Parçalı ve çok bulutlu, yerel almak üzere aralıklı sağanak ve gök curcunalı sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların yer yer kaslı olması bekleniyor.

KASTAMONU 12°C, 23°C
Parçalı ve çok bulutlu, lokal elde etmek üzere gidip gelen sağanak ve gök şamatalı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden daha sonra iç kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

SİNOP 19°C, 25°C


Parçalı ve fazla bulutlu, lokal edinmek üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

AMASYA 17°C, 24°C
Parçalı ve çok bulutlu, lokal elde etmek üzere kesik kesik sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yer yer kaslı olması bekleniyor.

ÇORUM 13°C, 24°C
Parçalı ve fazla bulutlu, lokal olmak üzere kesik kesik sağanak ve gök şamatacı sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonradan yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

SAMSUN 19°C, 24°C
Parçalı ve fazla bulutlu, yerel olmak üzere gidip gelen sağanak ve gök şamatacı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların iç ve batı kesimlerinde yer yer adaleli olması bekleniyor.

TRABZON 20°C, 24°C
Parçalı ve fazla bulutlu, lokal almak üzere kesik kesik sağanak ve gök curcunalı sağanak yağışlı

DOĞU ANADOLU
Parçalı ve eksik bulutlu, kuzey ve batı kesimlerinin yer yer fazla bulutlu, yarın (Çarşamba) Ardahan çevrelerinin lokal almak üzere sağanak ve gök curcunalı sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor.

İstanbul dahil 20 il için şiddetli yağış uyarısı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İstanbul dahil 20 il için şiddetli yağış uyarısı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum