İstanbul'da zehir tacirlerine helikopter destekli operasyon

İstanbul'da zehir tacirlerine helikopter destekli operasyon, Gündem Haberleri.

İstanbul'da zehir tacirlerine helikopter destekli operasyon
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 07:27
İstanbul'da zehir tacirlerine helikopter destekli operasyon, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İstanbul Güvenlik Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu satıcılarına karşın operasyon düzenledi.

Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu göre yürütülen soruşturma dahilinde 35 şüphelinin yakalanmasına yönelik düzenlenen operasyonlarda 18 farklı adreste arama yapıldı.

Operasyon düzenlenen noktalardan biri de Esenyurt, Sultaniye Mahallesi ’nde yer alan 4 katlı bir binanın bodrum katı oldu. İçeri giren polis ekipleri dairede arama yaptı.

Adreslerde yer alan çok sayıda birey gözaltına alındı. Polis helikopterinin de destek verdiği operasyonda gözaltına alınanlar sorgulanmak üzere İstanbul Güvenlik Müdürlüğüne götürüldü. (DHA)

İstanbul'da zehir tacirlerine helikopter destekli operasyon, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İstanbul'da zehir tacirlerine helikopter destekli operasyon haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum