İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' uygulaması

İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' uygulaması, İstanbul genelinde birçok noktada gerçekleştirilen uygulamaya narkotik suçlarla çaba, parasal suçlarla uğraş, terörle uğraş, kaçakçılık ve organize suçlarla uğraş, özel harekat, çevik zor, deniz liman şube ve trafik ekiplerinin de ara.

İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' uygulaması
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 21:14
İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' uygulaması,

İstanbul genelinde birçok noktada gerçekleştirilen uygulamaya narkotik suçlarla çaba, parasal suçlarla uğraş, terörle uğraş, kaçakçılık ve organize suçlarla uğraş, özel harekat, çevik zor, deniz liman şube ve trafik ekiplerinin de arasında bulunduğu fazla sayıda polis ekibi yardım verdi. Güvenilmez kişilere karşın Genel Data Tarama (GBT) kontrolleri yapılan denetimlerde tabanca, bıçak, uyuşturucu madde içeren şüpheliler ve aranan şahıslar üzerinde duruldu. Araçlar didik didik aranırken bagajda yer alan bagaj ve çantalar da narkotik köpekleri yardımıyla yoklama edildi.

Abdullah Altunbaş - Ömer Faruk Yıldız

İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' uygulaması, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum