İstanbul'da yediler, içtiler, para ödemeden gittiler 

İstanbul'da yediler, içtiler, para ödemeden gittiler , Olay Suadiye Mahallesi ’nde yer alan bir restoranda meydana geldi. İddiaya tarafından, restoranta iki öbür tarihte alıcı olarak gelen iki bayan, yemeklerini yedikten sonra hesap ödemeden kayıplara karıştı. Durumu ayrım eden iş.

İstanbul'da yediler, içtiler, para ödemeden gittiler 
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 13:27
İstanbul'da yediler, içtiler, para ödemeden gittiler ,

Olay Suadiye Mahallesi ’nde yer alan bir restoranda meydana geldi.

İddiaya tarafından, restoranta iki öbür tarihte alıcı olarak gelen iki bayan, yemeklerini yedikten sonra hesap ödemeden kayıplara karıştı.

Durumu ayrım eden işletme sahipleri göre kayıtları izledikten sonra belirsiz kadınların hesap ödemeden kaçtıkları anlaşıldı.

Restorant sahibi durumu polis ekiplerine haber verdi.

Görüntülerde, siparişlerini veren kadınların yemeklerini yedikten daha sonra önce birinin ardındaki ise diğer kadının restorandan ayrıldığı görülüyor.

“BİR AY İÇERİSİNDE 2 KEZ GELMİŞLER”

İşletme müdürü Seyit Çiçek, “2 kadın 1 ay içerisinde iki ayrı zamanda gelerek yemeklerin yemiş ve hesap ödemeden kaçıp gitmişler. Yoğun olduğu zamanda çalışanları denetleme edip uygun zamanda kaçıp gidiyorlar. Burada bütün personelin emeği var. 700 lira civarında bir hesabı ödemeden gittiler. Pişkinlikle utanmadan bunu yapıyorlar. Hepimizin emeğini çalıp gittiler. Altın çalanı, eve gireni gördük ama böylesini birincil kez görüyoruz. Kayıtları izleyince şok olduk” diye konuştu.

İstanbul'da yediler, içtiler, para ödemeden gittiler , başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum