İstanbul 'da yakalanan zehir tacirlerinden 24 'ü tutuklandı

İstanbul ’da yakalanan zehir tacirlerinden 24 ’ü tutuklandı, İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Çaba Şube Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz Salı günü sabah saatlerinde İstanbul Anadolu Yakasında çok sayıda adrese işlem düzenledi.

İstanbul 'da yakalanan zehir tacirlerinden 24 'ü tutuklandı
Editör: 15Haber
18 Kasım 2021 - 10:16
İstanbul ’da yakalanan zehir tacirlerinden 24 ’ü tutuklandı,

İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Çaba Şube Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz Salı günü sabah saatlerinde İstanbul Anadolu Yakasında çok sayıda adrese işlem düzenledi. Operasyonlarda 32 değişken gözaltına alınarak emniyete getirildi.

Şüpheliler afiyet kontrollerinin yapılması için hastaneye götürüldü. Hastanede gerçekleştirilen kontrolün arkasında şüpheliler sevk edildikleri Kartal'daki Anadolu Adliyesine getirildi.

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 24'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi. 8 kararsız ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Cem Güney Kılıç
 

İstanbul ’da yakalanan zehir tacirlerinden 24 ’ü tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum