İstanbul'da uyuşturucu tacirlerine helikopter destekli eş zamanlı operasyon !

İstanbul'da uyuşturucu tacirlerine helikopter destekli eş zamanlı operasyon !, Gündem Haberleri.

İstanbul'da uyuşturucu tacirlerine helikopter destekli eş zamanlı operasyon !
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 08:17
İstanbul'da uyuşturucu tacirlerine helikopter destekli eş zamanlı operasyon !, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan çalışma zarfında, il genelinde 35 şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

İstanbul Narkotik Suçlarla Çaba Şube Müdürlüğü ekipleri göre uzun süreli teknik ve fiziksel takibin gerisinde sabah saatlerinde 18 adrese eş zamanlı düzenlenen operasyonda özel harekat timleri de destek verdi. Operasyonda baskın yapılan evler didik didik aranırken çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi. Adresteki şüpheliler gözaltına alınarak emniyete götürüldü.
Operasyonla ilgili çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

Abdullah Altunbaş - Abdulkadir Atmacan
 

İstanbul'da uyuşturucu tacirlerine helikopter destekli eş zamanlı operasyon !, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İstanbul'da uyuşturucu tacirlerine helikopter destekli eş zamanlı operasyon ! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum