İstanbul'da üniversiteli genç kıza taşla saldırdı, özgürlük kaldı haberi

İstanbul'da üniversiteli genç kıza taşla saldırdı, özgürlük kaldı, Gündem Haberleri.

İstanbul'da üniversiteli genç kıza taşla saldırdı, özgürlük kaldı haberi
Editör: 15Haber
21 Ocak 2022 - 15:51
İstanbul'da üniversiteli genç kıza taşla saldırdı, özgürlük kaldı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İstanbul ’da üniversite okuyan Aslı Gizem U. 20 Ocak günü, okula gitmek için sabahtan erken saatte kaldığı yurttan çıktı.

Sınavı olduğu için acele eden genç öğrenci 07.30 ’da az önce hava aydınlanmadan Eyüp, Emniyettepe Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi üzerinde otobüsten indi.

Üniversite binasına gitmek üzere ışıklardan karşıya geçen genç kız, karşıdan gelen kişinin hareketlerinden şüphelendi.

SALDIRI ANI KAMERADA

Genç kız süratli adımlarla ilerlerken yüzünde cerrahi maske, başında siyah şapka olan kararsız yere eğilerek aldığı taşı bir anda genç kızın yüzüne doğru vurdu.

Kulağının üstteki kısmına aldığı darbe ile kanlar içinde kalan genç öğrenci, dehşet ve panik halinde okula doğru koşmaya başladı.

İLK MÜDAHALE OKULDA YAPILDI

Hiç tanımadığı bir birey göre başına aldığı darbe sonrası kendisini okula atmayı başaran Aslı Gizem U. ’ya birincil müdahaleyi okulundaki görevliler yaptı. sonra ise Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’ne götürüldü.

‘TEK KELİME ETMEDEN BAŞIMA TAŞLA VURDU ’

Yaşanan olayın emniyete bildirilmesi üstüne polis ekipleri harekete geçti.

İfadesine başvurulan Aslı Gizem U., “Karşıdan geldi, tek sözcük etmeden başıma taşla vurdu” diyerek saldırgana ilişkin eşgal bilgilerini verdi.

ŞÜPHELİ YAKALANDI, SERBEST KALDI

Durum yerindeki kamera kayıtlarını da incelemeye alan Eyüpsultan İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, 12 saat geçmeden şüpheliyi yakaladı.

Başka bir kadının da karnına taş attığı öne sürülen kararsız, emniyetteki işlemlerin arkasından sevk edildiği adli makamlarca hür bırakıldı.

İstanbul'da üniversiteli genç kıza taşla saldırdı, özgürlük kaldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum