İstanbul 'da turiste dehşeti yaşatan taksici yakalandı haberi

İstanbul ’da turiste dehşeti yaşatan taksici yakalandı, Gündem Haberleri.

İstanbul 'da turiste dehşeti yaşatan taksici yakalandı haberi
Editör: 15Haber
22 Ocak 2022 - 00:05
İstanbul ’da turiste dehşeti yaşatan taksici yakalandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, dün akşam saatlerinde meydana geldi. İddialara kadar; Fransa'dan Türkiye'ye gelen 24 yaşındaki Loubna-Djamel Bendeddouche eşi Harnoufi Yasmine , Karaköy'de kaldıkları otelin önünden 34 THL 61 plakalı taksiye binerek Taksim'e gitmek istedi. Çift Taksime geldiğine taksimetre 20 TL göstermesi üzerine turistler 100 TL verdi. Çift para üstünü beklerken taksici M.D(32) “Para yok gidin” diyerek bağırdı.

Çift ve taksici arasında başlayan tartışma kısa sürede arbedeye dönüştü. Tartışma sırasında Djamel Bendeddouche'yi araçtan indiren taksici M.D., kadın turisti kaçırdı. Bir zaman kadını ara sokaklarda gezdiren taksici, Karaköy'e yöneldi. Meclis-i Mebusan Caddesi'ne gelen şoför, burada kadını darp ederek araçtan indirmek istedi. Yaşanan o anlar bayan turistin ve çevrede bulunan bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Taksicinin kadını arabadan sürükleyerek indirdiği ve vurduğu görülen görüntüler üstüne polis ekipleri harekete geçti.

Kısa sürede yakalanarak gözaltına alınan taksici adliyeye sevk edildi.

 

İstanbul ’da turiste dehşeti yaşatan taksici yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum