İstanbul'da taksicilerin seçim heyecanı

İstanbul'da taksicilerin seçim heyecanı, İstanbul Taksiciler Esnafı Odası (İTEO), yarın Haliç Kongre Merkezi ’nde klasik genel kurulu yapacak.

İstanbul'da taksicilerin seçim heyecanı
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 12:32
İstanbul'da taksicilerin seçim heyecanı,

İstanbul Taksiciler Esnafı Odası (İTEO), yarın Haliç Kongre Merkezi ’nde klasik genel kurulu yapacak. Yeni yönetimin seçileceği kongrede 5 aday yarışacak. Mevcut başkan Eyüp Aksu ile önceki başkan Yahya Uğur da adaylar arasında.

Eyüp Aksu, 4 takvim süreçte yetişmeyen projelerin yeni dönemde devamının geleceğini belirtti. Aksu, vasıta yaş kullanımını da arttıracağını açıklama ederek “Yaklaşık 11 bin üyemiz var. 9 bin 600 ’e yakın üyemiz inşallah oy kullanacak. 4 yıldır üyelerimize hizmet ediyoruz. ‘Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır ’ diyoruz.

Yahya Uğur

“İSTANBULLU BİLSİN Kİ YANLIŞ YAPANI CEZALANDIRIRIZ”

Adaylardan Yahya Uğur ise ‘Beyefendi taksicilik ’ vurgusu yaptı. Herif memnuniyeti konusunda alıngan davranacaklarını dile getiren Uğur, “Taksicilerin geleceğini ve mesleklerini güvence altına elde etmek öncelikli görevimiz. Çünkü gün geçtikçe taksiciler adına negatif şeyler oluyor ve biz de taksicileri bu olumsuzluklarla ilgili bilgilendirip çözüm önerilerimizi de bildirdik. Bizim önceliğimiz de patronumuz da müşteridir. Çünkü eğer alıcı bizi seçim etmezse devlet bize zor kullanarak müşteri veremez. O yüzden müşterimizden şikayetlerin azalmasını önceliyoruz. Yanlış yapılmasını engelleyemeyebiliriz ama bütün İstanbullu bilsin fakat yanlış yapanı cezalandırırız. Diğer kurumlara bırakmadan biz cezalandırırız. Biz taksiciliği seviyoruz çocuklarımıza adamak istiyoruz. 3 kendini bilmez yüzünden İstanbulluyla müşteriyle tartışma etmeyeceğiz. Dolayısıyla geçmişte mahallenin sevilen abisi olan o beyefendi taksiciliği geri getireceğiz. başkaca SGK cezaları fazla fazla can yakıyor. Aylık rutin telefon faturamız gibi. Bu konuda taksici arkadaşlarımız dar edecek o cezalar bundan böyle gelmeyecek” diye konuştu.
DHA

İstanbul'da taksicilerin seçim heyecanı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum