İstanbul 'da 'Sarı' lakaplı torbacı yakalandı

İstanbul ’da 'Sarı' lakaplı torbacı yakalandı, Gündem Haberleri.

İstanbul 'da 'Sarı' lakaplı torbacı yakalandı
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 18:34
İstanbul ’da 'Sarı' lakaplı torbacı yakalandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Gültepe Şehit Mehmet Pat Polis Merkezi Amirliği ekipleri, Yahya Kemal Mahallesi'ndeki parkta iki kişinin uyuşturucu sattığı ihbarını aldı. Bunun üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, torbacının “Sarı” lakaplı Mazlum T. olduğunu saptama ederek bir vakit fiziki takip yaptı. Şahsın bir eve girdiği ortaya çıkınca polis, işlem düzenlendi. Evde Mazlum T. ile birlikte Münür A. ve Behçet T. isimli kabahat ortaklarıyla birlikte gözaltına aldı.

Takriben 1 kilogram eroin ele geçirildi

Evde yapılan arama yapan Kağıthane polisi, 922 gram eroin, ruhsatsız tabanca, alıngan terazi, 4 bin 100 lira ve uyuşturucu paketlemede kullanılan çok sayıda poşet ele geçirdi. Gözaltına alınan şüphelilerden Mazlum T. ve Münür A., 'Uyuşturucu ya da uyarıcı madde imal ve ticareti' suçundan tutuklanırken, Behçet T. ise adli kontrol şartıyla özgürlük bırakıldı.

Doğan Can Gözü Kara
 

İstanbul ’da 'Sarı' lakaplı torbacı yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum