İstanbul 'da sahte parfüm operasyonu kamerada

İstanbul ’da sahte parfüm operasyonu kamerada, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Emniyet Şube Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz ay Arnavutköy ve Eyüpsultan'da, sahte parfüm üretim ve satışının engellenmesine karşın yürütülen araştırmalar zarfında, sahte parfüm üretimi ve s.

İstanbul 'da sahte parfüm operasyonu kamerada
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 13:46
İstanbul ’da sahte parfüm operasyonu kamerada,

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Emniyet Şube Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz ay Arnavutköy ve Eyüpsultan'da, sahte parfüm üretim ve satışının engellenmesine karşın yürütülen araştırmalar zarfında, sahte parfüm üretimi ve satışı yaptığı saptama edilen 18 adrese operasyon düzenledi. Operasyonda 3 kesin olmayan gözaltına alınırken, adreslerde yapılan aramalarda, piyasa değeri 100 milyon lira olduğu değerlendirilen, 102 bin 926 satışa hazırlanmış doldurulmuş parfüm, 1 milyon 367 bin 371 adet manâsız parfüm şişesi, 1 milyon 743 bin 700 adet parfüm sarf malzemesi, 1 ton etil içki, 120 litre parfüm esansı, 3 kapaklama makinesi, 2 kapak dolum makinesi, 35 şişe baskısında kullanılan alçı kalıp, 1 parfüm kapağı imalatında kullanılan metal kalıp ele geçirildi. Adreslere yapılan operasyon hatıra kameralara yansırken, ele geçirilen sahte parfüm ve malzemeleri İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Vatan Yerleşkesi'nde sergilendi. Gözaltına alınan şüphelilerden 1'inin emniyetten hür kaldığı, 2'sinin ise benzer gün sevk edildikleri adli makamlarca bağımsızlık bırakıldığı öğrenildi.

Hediye Yılmaz
 

İstanbul ’da sahte parfüm operasyonu kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum