İstanbul'da makas atan sürücüler kamerada , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Ümraniye ve Sultanbeyli’de trafikte makas atarak ilerleyen otomobil sürücüleri, başka bir sürücü tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

İstanbul'da makas atan sürücüler kamerada
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:55
İstanbul’da makas atan sürücüler kamerada , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ümraniye ve Sultanbeyli’de trafikte makas atarak ilerleyen otomobil sürücüleri, başka bir sürücü tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
İstanbul Ümraniye ve Sultanbeyli’de trafikte makas atarak ilerleyen otomobil sürücüleri, başka bir sürücü tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde makas atarak ilerleyen sürücülerin trafiği tehlikeye attığı ve diğer araç sürücülerine zorluk yaşattığı görülüyor.
İstanbul’da makas atan sürücüler kamerada
İstanbul’da makas atan sürücüler kamerada

Detaylı bir şekilde, İstanbul’da makas atan sürücüler kamerada , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum