İstanbul 'da korku dolu anlar kamerada: Çatıya çıkıp ortalığı savaş alanına çevirdi

İstanbul ’da korku dolu anlar kamerada: Çatıya çıkıp ortalığı savaş alanına çevirdi, Gündem Haberleri.

İstanbul 'da korku dolu anlar kamerada: Çatıya çıkıp ortalığı savaş alanına çevirdi
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 16:50
İstanbul ’da korku dolu anlar kamerada: Çatıya çıkıp ortalığı savaş alanına çevirdi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, dün saat 20.00 sıralarında Kağıthane Gürsel Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre madde bağımlısı olduğu iddia edilen İbrahim Çırban 4 katlı bir binanın çatısına çıktı. Şahıs gerisinde bağırarak çatıdaki kiremitleri ve terastaki saksıyı aşağıya atmaya başladı. Yola düşen saksı park halindeki bir araca ağır hasar verirken, kiremitler ise çevredeki dükkanların camlarına çarptı. Sesleri duyan çevredeki vatandaşlar ve esnaf polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine ihbarda bulundu. İhbar üstüne durum yerine gelen polis ekipleri, caddeyi trafiğe kapatarak çevrede tedbir aldı.

Kağıthane polisi şahsı etkisiz hale getirdi

Şahıs çatıda yürekleri ağızlara getirdiği esnada yukarıya meydana çıkan Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir anlık boşluğundan yararlanarak şahsı etkisiz ayla getirdi. Gencin gözaltına alınmasının ardından vatandaşlar gizli bir nefes aldı. Yaşananlar ise cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı. Park halindeki aracı hasar gören tanıdık olmayan uyruklu Almed Kanatari şahıs hakkında davacı oldu.

Birkaç ay önce de yolda birini bıçaklamıştı

Olayın peşinde emniyete götürülen İbrahim Çırban, ifadesinin alınmasının gerisinde “mala zarar verme” suçundan adli işlem yapılması ardından savcılık talimatıyla hür bırakıldı. öte taraftan şahsın geçtiğimiz Mart ayında da yoldan geçen bir şahsı bacağından bıçakladığı öğrenildi. Gözaltına alınan şahsın tutuklanarak cezaevine gönderildiği ve bir süre sonra tahliye edildiği ortaya çıktı.
 

Doğan Can Gözü Kara
 

İstanbul ’da korku dolu anlar kamerada: Çatıya çıkıp ortalığı savaş alanına çevirdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum