İstanbul'da kırmızı ışıkta infaz

İstanbul'da kırmızı ışıkta infaz, Gündem Haberleri.

İstanbul'da kırmızı ışıkta infaz
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 11:44
İstanbul'da kırmızı ışıkta infaz, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Mustafa Kemal Paşa Firuzköy Bulvarı ’nda, dün saat 15.30 sıralarında Yusuf Erkekdağ yönetimindeki  araba, trafik ışıklarında kurşunlandı. Diğer bir otomobilden inen üç kişi, korsan taksi olduğu kayıtlı aracın arkadaki koltuğundaki Oğuz Bora Tunç ’a ateş ettikten sonra, benzer araçla hızla uzaklaştı.

Sırtına isabet eden kurşunla ağır yaralanan Tunç, çevredekilerin yardımıyla hastaneye kaldırıldı. Tunç bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

KORSAN TAKSİ ŞOFÖRÜ ŞÜPHELİLERİ TANIDI

Avcılar Güvenlik Müdürlüğü ekipleri saldırıya uğrayan korsan taksi şoförü Yusuf Erkekdağ ’ın ifadesini aldı. Tunç ’un kendisine 100 TL vererek, Sefaköy ’e götürmesini istediğini, durdukları sırada Doğuş D. ile Arda D. isimli kişilerin yanlarına gelerek ateş ettikten sonradan uzaklaştıklarını anlattı. Erkekdağ, şüphelileri tanıdığını açıklama etti.

ÖNCE VURDULAR, SONRA HASTANE ÇEVRESİNDE TURLADILAR

Şüphelilerin Tunç ’un hastaneye kaldırılması ardından da, hastane çevresinde birkaç tur attıkları belirlendi. Polis bölgede yaptığı araştırmada saldırıda kullanılan otomobili aynı mahallede bir sokakta terk edilmiş halde buldu. Polis, saldırıda öldürülen Tunç ’un 10 bambaşka suçtan kaydının olduğunu belirledi.

Şüphelilerden Doğuş D. ’nin (26) 14, Arda D. ’nin (24) ise 6 suç kaydının bulunduğu saptama edilirken, olayla ilgili Özkan K. (31) ile kimliği açıklanmayan bir şüpheli aranıyor.

İstanbul'da kırmızı ışıkta infaz, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İstanbul'da kırmızı ışıkta infaz haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum