İstanbul 'da iş yerine bir garip silahlı saldırı!

İstanbul ’da iş yerine bir garip silahlı saldırı!, Beyoğlu Okmeydanı'nda meydana gelen olayda yağmurluk giyen cerrahi maskeli iki kişi, bir vakit yol kenarında sohbet etti.

İstanbul 'da iş yerine bir garip silahlı saldırı!
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 11:15
İstanbul ’da iş yerine bir garip silahlı saldırı!,

Beyoğlu Okmeydanı'nda meydana gelen olayda yağmurluk giyen cerrahi maskeli iki kişi, bir vakit yol kenarında sohbet etti. Gerisinde tekstil imalatı yapan önüne gelen şahıslardan biri, tabancasını çıkartarak ateş etmek istedi.

Tabanca tutukluk yapınca kaçtı geri gelip ateş açtı

Silahın tutukluk yapması üstüne panikleyen kişi, yanındakiyle birlikte sokaktan uzaklaştı. Kısa bir vakit sonra olay yerine gelen şahıs, tabancasını çıkartarak işyerinin iki ayrı noktasına ateş açtı. Hamle hatıra emniyet kameralarına yansırken, kavgacı ve yanındaki koşarak kaçtı.

Polis saldırganı yakaladı

Olayın arkasından sabah saatlerinde işyerinin kurşunlandığını ayrım eden Serdar Selçuk D., ne olduğunu bilmek için emniyet kameralarını inceledi. Yaptığı inceleme sonrası Serdar Selçuk D. polis ekiplerine ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, görüntülerden yola çıkarak meslek yerine ateş açan saldırganın önce kimliğini saptama etti arkasından da yakaladı.

Doğan Can Gözü Kara

İstanbul ’da iş yerine bir garip silahlı saldırı!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum