evde masajmasaj istanbul

İstanbul'da helikopter destekli 'Yeditepe Huzur' uygulaması

Beyoğlu ve Fatih ilçelerinin yanı sıra il genelinde bir fazla noktada gerçekleştirilen uygulamaya narkotik suçlarla uğraş, finansal suçlarla mücadele, terörle uğraş, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, özel harekat, çevik baskı, deniz liman şube ve trafik ekiplerinin de.

İstanbul'da helikopter destekli 'Yeditepe Huzur' uygulaması
Editör: 15Haber
06 Ekim 2021 - 22:26

Beyoğlu ve Fatih ilçelerinin yanı sıra il genelinde bir fazla noktada gerçekleştirilen uygulamaya narkotik suçlarla uğraş, finansal suçlarla mücadele, terörle uğraş, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, özel harekat, çevik baskı, deniz liman şube ve trafik ekiplerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda polis ekibi takviye verdi. Değişken kişilere yönelik Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolleri yapılan denetimlerde silah, bıçak, uyuşturucu madde içeren şüpheliler ve aranan şahıslar üstünde duruldu. Araçlar didik didik aranırken bagajda yer alan bagaj ve çantalar da narkotik köpekleri yardımıyla denetim edildi. Polis helikopteri denetime havadan yardım verirken ekiplerin çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

Muhammet Belirlenmiş Arslan - Abdullah Altunbaş - Sümer Avcı

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum