evde masajmasaj istanbul

İstanbul 'da feci kaza: Otomobil depoya daldı, kadın ölümden saniyelerle kurtuldu

Durum, dün saat 11.00 sıralarında Beyoğlu Okmeydanı'nda meydana geldi.

İstanbul 'da feci kaza: Otomobil depoya daldı, kadın ölümden saniyelerle kurtuldu
Editör: 15Haber
07 Ekim 2021 - 10:33

Durum, dün saat 11.00 sıralarında Beyoğlu Okmeydanı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 34 TR 4411 plakalı otomobili ile seyir halindeki Mecit Özçelik (80), sokakta bir araca yol verdi. Arkasından yoluna aralıksız Özçelik, tepecik aşağı inmek isterken fren yerine gaza yüklendi. Kontrolden çıkan vasıta, sür'atli bir şekilde sokakta bulunan bir depoya daldı.

Olayın peşinde vatandaşların ihbarı üzerine durum yerine afiyet ve polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede durum yerine gelen sağlık durumu ekipleri, kazadan yara almadan kurtulan şoför Özçelik'i ayakta çare ederek ayrıldı. Polis ekipleri ise kazayla ilgili analiz yaptı. Çalışmaların gerisinde araç cazibeli yardımıyla çıkartılırken, depoda ise fiziki hasar meydana geldi.

Kadın ölümden saniyelerle kurtuldu

Feci kaza ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, bir kadın sokakta yürüye yürüye aracın geleceği sokağa dürüst yürüyor. Saniyeler daha sonra araç hızlı bir şekilde depoya dalıyor. Sesleri duyan vatandaşlar koşarak durum yerine gidiyor.

“Minibüse yol verirken frene basayım derken gaza yüklenmiş”

Kazayla ilgili konuşan bir vatandaş, “Adi bir şekilde yokuştan aşağıya inerken o esnada yol verme durumu olmuş. Minibüse yol verirken pedalları karıştırmış. Frene basayım derken gaza yüklenmiş. Ondan sonradan kendini dükkanda buldu. Orası hemen ambar olarak kullanılıyor. Ölü yaralı yok çok şükür. Faciadan dönüldü. Böyle bir kaza birincil defa oluyor. Şoför 80 yaşlarında falandı” dedi.

Doğan Can Gözü Kara - Ömer Faruk Yıldız - Iftihar Dursun

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum