İstanbul'da cinayet şüphesinde yeni gelişme: Gözaltına alınan kardeş adliyeye sevk edildi

32 yaşındaki yabancı bir kadının gideceği gün erkek kardeşiyle birlikte yaşadığı binanın 3. katındaki dairenin penceresinden düşmesiyle ilgili olarak tutuklanan ağabeyi Şakir D. Uçmak üzere, Kağıthane'deki adliyeye sevk edildi.

İstanbul'da cinayet şüphesinde yeni gelişme: Gözaltına alınan kardeş adliyeye sevk edildi
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 18:10
İstanbul’da cinayet şüphesinde yeni gelişme: Gözaltına alınan kardeş adliyeye sevk edildi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: 32 yaşındaki yabancı bir kadının gideceği gün erkek kardeşiyle birlikte yaşadığı binanın 3. katındaki dairenin penceresinden düşmesiyle ilgili olarak tutuklanan ağabeyi Şakir D. Uçmak üzere, Kağıthane'deki adliyeye sevk edildi.

Dün, Kağıthane Mehmet Akif Ersoy ilçesinde saat 15.30 sıralarında meydana gelen olayda, Mersin'de yabancı eşiyle birlikte yaşayan evli yabancı uyruklu 5 çocuklu Hadel Alhadad (32) bir süre önce eşiyle sorun yaşamaya başladı. . Genç kadın daha sonra ağabeyi Şakir D.'yi (29 yaşında) arayarak yardım istedi ve Şakir D.'ye geldi. Bir süredir kardeşiyle birlikte yaşayan Hadel Alhadad, ikincisine gitmesi için uçak bileti almasını söyledi. Suudi Arabistan'da yaşayan annesine. Olay günü akşam uçuşu olan genç kadın, ağabeyi ile birlikte yaşadığı binanın 3. katındaki dairenin penceresinden elbiseleri ve kol çantasıyla düşerek hayatını kaybetti. götürüldüğü hastane. Olayın ardından şüpheli ölümü bulan ve işe giden polis ekipleri, kadının pencereden düşmesi üzerine evde bulunan kardeşi Şakir D.'yi gözaltına aldı. Emniyete götürülen Şakir D., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Detaylı bir şekilde, İstanbul’da cinayet şüphesinde yeni gelişme: Gözaltına alınan kardeş adliyeye sevk edildi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum