İstanbul 'da akıl almaz anlar!

İstanbul ’da akıl almaz anlar!, Gündem Haberleri.

İstanbul 'da akıl almaz anlar!
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 12:18
İstanbul ’da akıl almaz anlar!, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum geçtiğimiz Pazartesi günü saat 22.30 sıralarında Şişli Gülbahar Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, akşam saatlerinde bir kadın kaldırımda yürüdüğü esnada ardındaki bir kişi yaklaştı. Kişi peşinde kadına sert bir şekilde tokat attı. Neye uğradığını şaşıran kadın bir vakit durduktan sonra yoluna devam ederken, kadını tokatladığını görebilen vatandaşlar ise şahsa tepki gösterdi.

Şahsın peşini bırakmayan vatandaşlar, onu tutup bir ara sokağa götürdü. Adam burada bir zaman darp edildikten sonra sokak de ardındaki yaklaşan bir kişiden uçan tekme yedi. Şahıs eşi olduğunu iddia ettiği kadınla arkasından diğer yönlere doğru yürüyerek durum yerinden uzaklaştı. Yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. öte taraftan kadının ve şahsın emniyete herhangi bir şikayette bulunmadıkları öğrenildi.

“Adam kadına vurunca arkalarındaki hanımefendi çığlık attı adama bağırdı”

Olayla ilgili konuşan esnaf Abdullah Cabas, “Yürürken tartışıyorlardı. Adam o sırada kadına bir tane vurdu. Kadının ensesine tokat attı, bir ses geldi. Adam kadına vurunca arkalarındaki bayan çığlık attı adama bağırdı. Adam da kaçmaya başladı ve adam kaçınca mahalleli de adama saldırdı. Yabancılardı sanırım, Japon'a benziyorlardı. Akşamdı olay olduğunda, adam o araya içten kaçtı ırk araya girince adam bir tarafa kadın bir tarafa gitti. Adama sorduklarında kadının onun eşi olduğunu söyledi. Eşi olup olmadığını biz de bilmiyoruz. Kadın çığlık atınca işte mahalleli adama saldırdı, bir iki tane yumruk falan attılar sonra adamla kadın başka taraflara gittiler” dedi.

Doğan Can Gözü Kara - Onur Dursun
 

İstanbul ’da akıl almaz anlar!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İstanbul ’da akıl almaz anlar! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum