İstanbul'da 73 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi

İstanbul'da 73 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi, Gündem Haberleri.

İstanbul'da 73 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 13:17
İstanbul'da 73 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Operasyon, Güvenlik Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirildi. Polis ekipleri, merdiven altı imalathanelerde parfüm üreten bir şebeke belirleyince çalışma başlatıldı.

Yapılan araştırmalarda, meşhur markaların imitasyonlarını üreten şüphelilerin Bağcılar ve Avcılar ’daki depolarda imalat yaptığı anlaşıldı.

Bakırköy ve Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla belirlenen 4 adrese baskın düzenlendi. Operasyonda 2 şüpheli gözaltına alındı.

10 MİLYON EURO

Adreslerde yapılan aramalarda ise; 73 bin 485 şişe parfüm, 800 litre parfüm, 46 bin 326 adet manâsız şişe, anlamsız kutu, etiket ve kapak ele geçirildi. Ele geçirilen toplam 119 bin 811 ürünün orijinallerinin 10 milyon euro olduğu belirtildi.

‘KİŞİLERİN HAYATINI TEHLİKEYE SOKMAK ’ SUÇU

Gözaltına alınan şüpheliler hakkında, “Kişilerin Hayatını ve Sağlığını Tehlikeye Sokacak Biçimde Üretim Yerine Getirmek” suçundan operasyon yapıldığı belirtildi.

İstanbul'da 73 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İstanbul'da 73 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum