İsrail'in Gazze Şeridi'ne saldırısında can kaybı 24'e yükseldi

Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısının 24'e, yaralıların sayısının ise 203'e yükseldiğini duyurdu.

İsrail'in Gazze Şeridi'ne saldırısında can kaybı 24'e yükseldi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 23:46
İsrail’in Gazze Şeridi’ne saldırısında can kaybı 24’e yükseldi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısının 24'e, yaralıların sayısının ise 203'e yükseldiğini duyurdu.

İsrail'in Filistin Gazze Şeridi'ne yönelik saldırıları devam ediyor. İsrail güçlerinin Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki Cebaliye mülteci kampına saldırdığı açıklandı. Yetkililer, saldırı sonucu 4'ü çocuk 6 kişinin hayatını kaybettiğini, 15 kişinin de yaralandığını duyurdu. Ayrıca İsrail güçlerinin Gazze Şeridi'nin güneyinde bulunan Refah'ta bir eve düzenlediği saldırıda 2 Filistinlinin hayatını kaybettiği, 30 kişinin de yaralandığı bildirildi.
Filistin Sağlık Bakanlığı ise İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısının 6'sı çocuk 24'e, yaralı sayısının ise 203'e yükseldiğini duyurdu.

Detaylı bir şekilde, İsrail’in Gazze Şeridi’ne saldırısında can kaybı 24’e yükseldi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum