İsrail'in Gazze Şeridi'ne saldırısında can kaybı 10'a yükseldi

Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısının 10'a, yaralıların sayısının ise 55'e yükseldiğini duyurdu.

İsrail'in Gazze Şeridi'ne saldırısında can kaybı 10'a yükseldi
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 21:43
İsrail’in Gazze Şeridi’ne saldırısında can kaybı 10’a yükseldi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısının 10'a, yaralıların sayısının ise 55'e yükseldiğini duyurdu.

İsrail güçlerinin Filistin'in batısındaki Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırının bilançosu artıyor. Filistin Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, saldırı sonucu hayatını kaybedenlerin sayısının 10'a, yaralı sayısının ise 55'e yükseldiği belirtildi.

İsrail Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "İsrail Savunma Güçleri'nin geçtiğimiz günlerde Filistin İslami Cihad Örgütü'nün çeşitli askeri noktalarına saldırdığı ve çok sayıda militanın etkisiz hale getirildiği" belirtildi. Savunma Bakanlığı da "olağanüstü hal" çağrısında bulundu. yaptığı açıklamada, yeni görüntüler paylaştı.

Detaylı bir şekilde, İsrail’in Gazze Şeridi’ne saldırısında can kaybı 10’a yükseldi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum