İsmail Eğin: "Beşiktaş maçını telafi edeceğiz" , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Eğin, Beşiktaş karşısında istemedikleri bir yenilgi aldıklarını ancak bunu telafi edeceklerini söyledi.

İsmail Eğin: "Beşiktaş maçını telafi edeceğiz"
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 08:35
İsmail Eğin: "Beşiktaş maçını telafi edeceğiz" , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Eğin, Beşiktaş karşısında istemedikleri bir yenilgi aldıklarını ancak bunu telafi edeceklerini söyledi.

Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Eğin, Beşiktaş maçına galibiyet için çıktıklarını ancak 3 puanı alacak golleri bulamadıklarını söyledi. İsmail Eğin, “Beşiktaş maçına iyi hazırlandık. Sahamızda kazanıp ligin ikinci yarısına galibiyetle başlamak istedik ancak olmadı. Beşiktaş karşısında galibiyete yetecek bir oyun sergileyemedik ve goller bulamadık. Artık önümüzdeki İstanbulspor maçını kazanmak adına çabalayacağız” dedi.
Eğin, Beşiktaş maçında tribünlere gelen sarı kırmızılı taraftarlara da teşekkür ederek, “Taraftarımızın desteği ile daha çok puan toplayıp ligde istediğimiz noktaya geleceğiz” şeklinde konuştu.
İsmail Eğin:

Detaylı bir şekilde, İsmail Eğin: "Beşiktaş maçını telafi edeceğiz" , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum