İskenderun 'da freni boşalan kamyonet duvara çarptı, sürücü hayatını kaybetti

İskenderun ’da freni boşalan kamyonet duvara çarptı, sürücü hayatını kaybetti, Gündem Haberleri.

İskenderun 'da freni boşalan kamyonet duvara çarptı, sürücü hayatını kaybetti
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 16:23
İskenderun ’da freni boşalan kamyonet duvara çarptı, sürücü hayatını kaybetti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Alınan bilgiye göre, kaza, Adana- İskenderun TEM otoyolu çıkışı Akçay Mahallesinde yaşandı. İsmail Yılmaz'ın (38) kullandığı 80 GC 588 plakalı kereste yüklü kamyonet, otoban çıkışında freninin boşalması sonucu kontrolden çıkarak bir akaryakıt istasyonunun bahçe duvarına çarptı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine yönlendirilen Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ve 112 Acil Sağlık ekipleri, araçta sıkışan sürücünün yaşamını yitirdiğini belirledi.

İsmail Yılmaz'ın cansız bedeni, kaza uygun yapılan incelemenin arkasından İskenderun Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken kazayla ilgili soruşturma açıldı.

Ahmet Seher
 

İskenderun ’da freni boşalan kamyonet duvara çarptı, sürücü hayatını kaybetti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İskenderun ’da freni boşalan kamyonet duvara çarptı, sürücü hayatını kaybetti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum