İş yerinden hırsızlık yapan 3 şüpheli tutuklandı , ESKİŞEHİR haberleri

Son Dakika ESKİŞEHİR haberleri: Eskişehir’de bir iş yerinden hırsızlık gerçekleştirdikleri tespit edilen 3 şüpheli yakalandı.

İş yerinden hırsızlık yapan 3 şüpheli tutuklandı
, ESKİŞEHİR haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 17:12
İş yerinden hırsızlık yapan 3 şüpheli tutuklandı , ESKİŞEHİR haberleri, ESKİŞEHİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Eskişehir’de bir iş yerinden hırsızlık gerçekleştirdikleri tespit edilen 3 şüpheli yakalandı.
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, Odunpazarı ilçesine bağlı Kanlıpınar Mahallesi’nde meydana gelen iş yerinden hırsızlık olayı üzerine, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı. Yapılan operasyon neticesinde yakalan 2 şüpheli, adliyedeki işlemlerinin ardından tutuklandı. Daha sonra Jasat Dedektif Timleri tarafından yürütülen araştırmalar neticesinde, olaya karışan bir şüphelinin daha olduğu belirlendi. Kimlik bilgisi tespit edilen diğer şüpheli de yakalanarak adliyeye sevk edilirken, mahkemece tutuklanan şahıs da tutuklandı. Bu çerçevede olaya karışan toplamda 3 şüpheli tutuklanarak kentteki cezaevlerine teslim edildi.
İş yerinden hırsızlık yapan 3 şüpheli tutuklandı
İş yerinden hırsızlık yapan 3 şüpheli tutuklandı

Detaylı bir şekilde, İş yerinden hırsızlık yapan 3 şüpheli tutuklandı , ESKİŞEHİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ESKİŞEHİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum