İş kazalarını en aza indirmek için eğitim düzenlendi , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: Başiskele Belediyesi, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını en aza indirmek için personeline "İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" verdi.

İş kazalarını en aza indirmek için eğitim düzenlendi
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
05 Ekim 2022 - 16:44
İş kazalarını en aza indirmek için eğitim düzenlendi , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Başiskele Belediyesi, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını en aza indirmek için personeline "İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" verdi.
Başiskele Belediyesi personeline "İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" vermeye başlandı. Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü yerleşkesinde gerçekleştirilen eğitime, ilk olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanları katılım gösterdi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Lego Sağlık OSGB uzmanı Ertuğrul Arslan ve Şeyma Kuşku tarafından eğitimler verildi. Başiskele Belediyesi verilen eğitimlerle iş kazalarını ve meslek hastalıklarını en aza indirgemeyi hedefliyor. Eğitimde, iş kazalarının çevresel faktörler, kişiye bağlı faktörler ve eğitim yetersizliğinden kaynaklandığı anlatılarak gerekli tedbirlerle bu kazaların önüne geçilebileceği dile getirildi. Belediye çalışanlarının sorularının da yanıtlandığı eğitim seminerinde, personele eğitim öncesi ve sonrası çoktan seçmeli sınav yapıldı. Başiskele Belediyesi’nin "İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri" diğer müdürlüklerin çalışanlarının katılımıyla devam edecek.
İş kazalarını en aza indirmek için eğitim düzenlendi
İş kazalarını en aza indirmek için eğitim düzenlendi

Detaylı bir şekilde, İş kazalarını en aza indirmek için eğitim düzenlendi , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum