İş adamı 'tehdit ve yağma ' suçlamasıyla tutuklandı

İş adamı ‘tehdit ve yağma ’ suçlamasıyla tutuklandı, Gündem Haberleri.

İş adamı 'tehdit ve yağma ' suçlamasıyla tutuklandı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 22:14
İş adamı ‘tehdit ve yağma ’ suçlamasıyla tutuklandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı kadar geçtiğimiz aylarda millet ihalelerinde fesat karıştırma iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan meslek adamı İ.G., İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

İ.G.'nin ‘ihalesini iptal ettirmeme' karşılığında bir iş adamından para istediği ve korkutma ettiği iddia edildi. İş yerinin sahibinin şikayeti üstüne başlatılan soruşturma çerçevesinde “Korkutma, yağma ve işyeri kurşunlama” suçlamasıyla gözaltına alınan İ.G. Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü. Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İş adamının daha önce Edirne Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği “Zift” isimli kanunsuzluk ve sus payı operasyonunda da adının geçtiği öğrenildi.

İş adamı ‘tehdit ve yağma ’ suçlamasıyla tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İş adamı ‘tehdit ve yağma ’ suçlamasıyla tutuklandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum