İran'dan Türkiye'ye uçuş kararı

İran'dan Türkiye'ye uçuş kararı, İranlı havayolu şirketi yetkilileri önümüzdeki günlerde Van ’da Vali Mehmet Belli Bilmez ile bir araya gelerek, büyük kasaba turizmine büyük katkı maddesi sunacak Tahran-Van arasındaki seferler için protokol imzalayacak. “EKONOMİYE BÜYÜK KAT.

İran'dan Türkiye'ye uçuş kararı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 00:13
İran'dan Türkiye'ye uçuş kararı,

İranlı havayolu şirketi yetkilileri önümüzdeki günlerde Van ’da Vali Mehmet Belli Bilmez ile bir araya gelerek, büyük kasaba turizmine büyük katkı maddesi sunacak Tahran-Van arasındaki seferler için protokol imzalayacak.

“EKONOMİYE BÜYÜK KATKI SUNUYORLAR”

Vali Mehmet Belirlenmiş Bilmez, geçtiğimiz yıllarda 500 bin İran ’lı turistin Van ’a geldiğini hatırlatarak, “İranlı turistler ilimizin ekonomisine büyük katkı sunuyor. Biz Tahran ’dan da ilimize turistlerin gönder ulaşımının sağlanması için özel bir havayolu şirketiyle görüşmeler yaptık. Yaptığımız görüşmeler olumlu sonuçlandı. İnşallah artık haftada 2 gün seferler başlayacak. İlimize şanslı olsun” dedi.

İran'dan Türkiye'ye uçuş kararı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum