İpekyolu Belediyesinin doğa yürüyüşleri devam ediyor , VAN haberleri

Son Dakika VAN haberleri: Van’ın İpekyolu Belediyesi tarafından ‘Sağlığınız İçin Haydi Harekete Geçin’ mottosuyla düzenlenen doğa yürüyüşleri devam ediyor.

İpekyolu Belediyesinin doğa yürüyüşleri devam ediyor
, VAN haberleri
Editör: Derya Demir
05 Ekim 2022 - 16:46
İpekyolu Belediyesinin doğa yürüyüşleri devam ediyor , VAN haberleri, VAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Van’ın İpekyolu Belediyesi tarafından ‘Sağlığınız İçin Haydi Harekete Geçin’ mottosuyla düzenlenen doğa yürüyüşleri devam ediyor.
Daha önce Erek Dağı zirvesi ve Gevaş Yuvaköy’e düzenlenen doğa yürüyüşlerinin bu haftaki rotası, eşsiz doğası ve koylarıyla insanı büyüleyen “İnköyü” olarak belirlendi. Belediyeye bağlı Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen doğa yürüyüşlerine bugüne kadar 7’den 70’e her yaş grubundan binlerce kişi katılım sağladı. Doğa yürüyüşlerini düzenlerken hedeflerinin bilhassa ilçenin ve Van ilinin doğal güzelliklerini vatandaşlarla paylaşmak ve birlikte gezip görmek olduğunu belirten İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, “Düzenlediğimiz farklı organizasyonlarla hemşehrilerimizi sağlıklı yaşama yönlendiriyoruz. Bu çerçevede daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz, ilimizin doğal ve tarihi güzelliklerini içinde barındıran doğa yürüyüşlerine ilgi ve talebin çok yüksek olduğunu gördük. Bu haftaki rotamızı da İnköyü olarak belirledik. Van Gölü’nün eşsiz koyları ve doğasıyla insanı kendine hayran bırakan bu doğa gezimize tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz” dedi.
İpekyolu Belediyesinin düzenlemiş olduğu İnköyü doğa yürüyüşlerine katılmak isteyenlerin https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKhLwEQeD6BtlUcSuZPWH90ZzVtrcDlzI0U028WEQVn9huAg/viewform?usp=sf_link link üzerinden belirtilen başvuru formunu doldurarak, 9 Ekim 2022 Pazar günü saat 08.30’da İpekyolu Kent Park’ta hazır bulunmaları gerektiği bildirildi.
İpekyolu Belediyesinin doğa yürüyüşleri devam ediyor

Detaylı bir şekilde, İpekyolu Belediyesinin doğa yürüyüşleri devam ediyor , VAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. VAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum