İnönü Üniversitesi'nde personel başvuruları 17 Ağustos'ta bitiyor

Başta sağlık çalışanları olmak üzere toplam 165 sözleşmeli personel alımı için Malatya İnönü Üniversitesi'ne yerleşmeye hak kazanan asıl adaylar 17 Ağustos'a kadar başvurmaya davet edildi.

İnönü Üniversitesi'nde personel başvuruları 17 Ağustos'ta bitiyor
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 09:58
İnönü Üniversitesi’nde personel başvuruları 17 Ağustos’ta bitiyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Başta sağlık çalışanları olmak üzere toplam 165 sözleşmeli personel alımı için Malatya İnönü Üniversitesi'ne yerleşmeye hak kazanan asıl adaylar 17 Ağustos'a kadar başvurmaya davet edildi.
İnönü Üniversitesi'nden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, KPSS (B) 2020 grup puan sıralaması esas alınmak kaydıyla yazılı veya sözlü sınavsız seçilecek adaylarla ilgili olarak, "Yarışmaya hak kazanan asil adaylar; Sözleşmeli pozisyona yerleştirileceklerin Üniversitemiz ile sözleşme imzalayıp işe başlamak için istenen belgeleri ibraz etmeleri gerekmektedir. Formların ve fotokopilerin eksiksiz olarak hazırlanmış olması ve sömestr sonuna kadar İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerektiği belirtilmiştir. 17 Ağustos 2022 çalışma saatleri.
Açıklamada, başvuru belgelerini süresinde tamamlamayanların yer hakkını kaybedecekleri belirtilirken, "Asıl kazananlar arasından başvuru yapılmaması veya yeterli olmadığı tespit edilmesi halinde, yedek kazananlar sırasıyla iki kez yerleştirilecek ve yedek kazananların belgelerinin teslim tarihleri ayrıca ilan edilecektir."
İnönü Üniversitesi’nde personel başvuruları 17 Ağustos’ta bitiyor

Detaylı bir şekilde, İnönü Üniversitesi’nde personel başvuruları 17 Ağustos’ta bitiyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum