İmamoğlu'ndan 19 Mayıs mesajı

İmamoğlu'ndan 19 Mayıs mesajı, Gündem Haberleri.

İmamoğlu'ndan 19 Mayıs mesajı
Editör: 15Haber
19 Mayıs 2022 - 11:57
İmamoğlu'ndan 19 Mayıs mesajı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Taksim ’de 19 Mayıs Atatürk ’ü Kutlama, Gençlik ve Spor Bayramı törenine katıldı.

Burada gençlerle bir araya gelen İmamoğlu, şu açıklamalarda bulundu:

“BİR SÜRECİN SORUMLULARIYIZ”

“Bu anı bir doğuş anı olarak kabul ediyoruz. Özellikle genç arkadaşlarımızın enerjisini hissederek doğrusu ne değin büyük sorumluluğa sahip olduğumuzu, bugünün yöneticileri onların mahcup olacakları, yarın görevleri devraldıklarında kötülüklerle değil iyiliklerle buluştuğu şehirler, ülkemizin her sathında hoş gelişmeleri onlara hediye edeceğimiz bir sürecin sorumlularıyız.

“BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN”

Ben o anlamda her 19 Mayıs ’ta kendimi bu hoş kentin milyonlarca gencine daha sorumluluk sahibi bir belediye başkanı olduğunu hisseden bir kutlama anını yaşıyorum ve hissediyorum. Bayramımız kutlu olsun. Gençliğin sorunlarının azaldığı, eğitimin en üstteki seviyede, en kaliteli şekilde olduğu, gençlerin ‘çalıştığımda olur ’ diyebildiği, hayallerini bu ülkede kurabildiği, genç işsizliğinin sona erdiği bir ülkeyi gençler namına da diliyorum. Umarım en kısa zamanda bu güzellikleri gençlerimize armağan ederiz.”

İmamoğlu'ndan 19 Mayıs mesajı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum