İmamoğlu çiftinin acı günü

İmamoğlu çiftinin acı günü, Gündem Haberleri.

İmamoğlu çiftinin acı günü
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 21:10
İmamoğlu çiftinin acı günü, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Eşi Istek İmamoğlu ’nun amcası Mehmet Kaya ’nın (98) cenaze törenine bulunma üzere memleketi Trabzon ’a gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu topluluk bir grup göre karşılandı.

image small

İmamoğlu, sonradan da Çarşıbaşı ilçesi Kovanlı Mahallesi ’nde düzenlenen cenaze törenine katıldı.

Cenaze törenine CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Giresun Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz ile fazla sayıda partili ve İmamoğlu çiftinin yakınları katıldı.

image small

İkindi namazının arkasında kılınan cenaze namazından sonradan Mehmet Kaya ’nın naaşı aile kabristanlığında toprağa verildi.

image small

SANATEVİNE YARDIM

ÖTE TARAFTAN Ekrem İmamoğlu Trabzon Sanatevi ’ni ziyaret etti. Sanatevi binasını gezerek bilgi bölge İmamoğlu, faaliyet salonuna ses, ışık sistemi ve projeksiyon cihazı armağan etti.

 

İmamoğlu çiftinin acı günü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İmamoğlu çiftinin acı günü haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum