Ilir Daja: "Bizim için çılgın bir akşamdı" , SİVAS haberleri

Son Dakika SİVAS haberleri: Ballkani Teknik Direktörü Ilir Daja, Sivasspor maçının ardından, “Bugün bizim için çılgın bir akşam oldu. Mükemmel bir futbol oynandı. Bu maçta heyecanımı çok tutamadım” dedi.

Ilir Daja: "Bizim için çılgın bir akşamdı"
, SİVAS haberleri
Editör: Derya Demir
06 Ekim 2022 - 22:42
Ilir Daja: “Bizim için çılgın bir akşamdı” , SİVAS haberleri, SİVAS İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ballkani Teknik Direktörü Ilir Daja, Sivasspor maçının ardından, “Bugün bizim için çılgın bir akşam oldu. Mükemmel bir futbol oynandı. Bu maçta heyecanımı çok tutamadım” dedi.
UEFA Avrupa Konferans Ligi G Grubu üçüncü maçında deplasmanda Sivasspor’u 4-3 mağlup eden Ballkani’de Teknik Direktör Ilir Daja, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamada bulundu. Daja, “Bugün bizim için çılgın bir akşam oldu. Mükemmel bir futbol oynandı. Bu maçta heyecanımı çok tutamadım. İki takım da çok iyi futbol oynadı. Sivasspor ligde sorunlar yaşıyor ama bu Sivas’ın kötü takım olması anlamına gelmiyor” dedi.

“Aşırı yorgunluktan dolayı”
Bir basın mensubunun “Oyunun son dakikalarında oyuncuları sık sık yerde gördük. Bunun sebebi nedir?” şeklindeki sorusuna Daja, “Maça genel olarak baktığımızda psikolojik olarak zor durumdaydık. Sivas ise gruplardaki sıralamasından ötürü daha iyi durumdaydı. Maçta çok enerji harcadık. Oyuncularımızın enerjileri eksikti. Aşırı yorgunluktan ötürü böyle bir durum oluştu. Sivasspor’a teşekkür ediyoruz. Bizi çok iyi ağırladılar. Kendimizi evimizde gibi hissettik” yanıtını verdi.
Ilir Daja: “Bizim için çılgın bir akşamdı”
Ilir Daja: “Bizim için çılgın bir akşamdı”
Ilir Daja: “Bizim için çılgın bir akşamdı”

Detaylı bir şekilde, Ilir Daja: “Bizim için çılgın bir akşamdı” , SİVAS haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. SİVAS ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum