evde masajmasaj istanbul

İletişim Başkanlığı'ndan Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısı'na ilişkin açıklama

İletişim Başkanlığı'ndan Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısı'na ilişkin açıklama, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı sonrası İletişim Başkanlığı göre bir izah etme yapıldı.

İletişim Başkanlığı'ndan Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısı'na ilişkin açıklama
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 19:13
İletişim Başkanlığı'ndan Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısı'na ilişkin açıklama,

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı sonrası İletişim Başkanlığı göre bir izah etme yapıldı. Yapılan açıklamada, "Savunma Sanayii İcra Komitesi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanmıştır. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen toplantıda, TSK ve güvenlik birimlerimizin kullandığı yerli ve milli sistemlerimize yenilerini eklemeye karşın konular ele alınmıştır. Bu kapsamda elektronik harp ve radar sistemleri, haberleşme ve bilgi sistemleri, cephane ve füzeler, muhtelif platformlar, insansız kara araçları, ekipman ve teçhizatlar, modernizasyon ve yeni teknolojilere ilişkin dağıtılmış projeler karara bağlanmıştır. Toplantıda savunma sanayii ekosistemimizin daha da güçlenmesi için kurumlar arası koordinasyonun önemine uyarı çekilmiştir. Türkiye yerli ve milli sistem ve teknolojilerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretimindeki kararlılığıyla tam bağımsız savunma sanayii hedefine belli adımlarla ilerlemeye devam edecektir" denildi.

Hülya Keklik

İletişim Başkanlığı'ndan Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısı'na ilişkin açıklama, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum