İletişim Başkanlığı 'ndan Marmaris yangınına ilişkin açıklama

İletişim Başkanlığı ’ndan Marmaris yangınına ilişkin açıklama, Gündem Haberleri.

İletişim Başkanlığı 'ndan Marmaris yangınına ilişkin açıklama
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 12:51
İletişim Başkanlığı ’ndan Marmaris yangınına ilişkin açıklama, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter ’daki hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Muğla Marmaris ’te öbür noktalarda çıkan orman yangınını söndürmek için tüm kurumlarımız sahada çalışmalarını sürdürmektedir.

Yangınların ortaya çıkış sebebi üstüne detaylı soruşturmalar da başlatılmıştır. Yangına ilişkin, ilgili bakanlarımız ve diğer resmi kurum ve yetkililer tarafından yapılacak izah etme ve bilgilendirmeler başlıca alınmalıdır.

Sosyal medyadaki dezenformasyon içerikli paylaşımlara itibar edilmemelidir. Bilgi kirliliğine niçin olan paylaşımlar hakkında da Siber Suçlarla Çaba Daire Başkanlığı zorunlu teknik incelemeyi başlatmıştır.

Sahadaki kahramanlarımızın moral ve motivasyonunu olumsuz yönde etkileyenler hakkında hukuk çerçevesinde yapılması gereken ne varsa yapılacaktır”(DHA)

İletişim Başkanlığı ’ndan Marmaris yangınına ilişkin açıklama, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İletişim Başkanlığı ’ndan Marmaris yangınına ilişkin açıklama haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum