İki otomobil çarpıştı, savrulan araçlar trafik ışıklarını bozdu

İki otomobil çarpıştı, savrulan araçlar trafik ışıklarını bozdu, Gündem Haberleri.

İki otomobil çarpıştı, savrulan araçlar trafik ışıklarını bozdu
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 13:46
İki otomobil çarpıştı, savrulan araçlar trafik ışıklarını bozdu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kaza, İzmit ilçesi Ömer Türkçakal Bulvarı Sanayi Işıklar mevkiinde meydana geldi. İddiaya kadar, G.D. idaresindeki 41 FB 866 plakalı Seat marka araba şeridinde seyir esnasındayken, Z.Y idaresindeki 41 AGD 129 plakalı Toyota marka araba şerit değiştirmek istedi. Bu sırada iki araba çarpıştı.

Çarpışmanın etkisiyle savrulan araçlar, yol kenarındaki elektrik panolarına ve trafik ışıklarının direğine çarptı. Kazayı görenler göre 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulunuldu. İhbar üstüne olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Sürücü Z.Y. ile araçta bulunan Z.E., sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. öte taraftan kazadan nedeniyle, trafik ışıklarının bozulduğu ve yanmadığı görüldü.Polis ekipleri kazayla ilgili inceleme başlattı.

Mehmet Ekrem Ceylan - Cihan Atik
 

İki otomobil çarpıştı, savrulan araçlar trafik ışıklarını bozdu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İki otomobil çarpıştı, savrulan araçlar trafik ışıklarını bozdu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum