İki katlı ev alev alev yandı, yaşlı adam hayatını kaybetti

İki katlı ev alev alev yandı, yaşlı adam hayatını kaybetti, Durum, İzmit ilçesine emrindeki Cedit Mahallesi Musa Kazım Caddesi'ndeki bulunan iki katlı evde meydana geldi.

İki katlı ev alev alev yandı, yaşlı adam hayatını kaybetti
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 09:57
İki katlı ev alev alev yandı, yaşlı adam hayatını kaybetti,

Durum, İzmit ilçesine emrindeki Cedit Mahallesi Musa Kazım Caddesi'ndeki bulunan iki katlı evde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, Lütfi Balcıoğlu'nun (74) yaşadığı evin ikinci katında hemen şimdi bilinmez bir sebepten yangın çıktı. Dumanları gören çevredeki vatandaşlar 112 Acele Çağrı Merkezine ihbarda bulundu. İhbar üstüne olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri yangına müdahalede bulundu, polis ekipleri ise bölgede emniyet önlemi aldı. Alevleri görüp sıkıntılı olan mahalleli de sokağa çıkarak, söndürme çalışmalarını izledi. Yangın, itfaiye ekiplerinin uzun süren müdahalelerinin arkasında kontrol altına alındı. Yapılan incelemelerde yangın sırasında evde mahsur kalan ihtiyar adamın hayatını kaybettiği saptandı. Evde elektrik olmadığı için yaşlı adamın mum yaktığı, yangının da mumdan çıktığı varsayım ediliyor.

"Evde elektrik değil"

Yangını fark eden vatandaşlardan Murat Şimşek, "Buradan geçtiğimiz sırada ufak bir kıvılcım çıktı, camın da patlamasıyla birlikte alevler yükseldi. 10 dakika içinde de itfaiye ekipleri geldi. İçeride bir tane yaşlı adam var, o adamı kimse tanımıyor. Zaten tek yaşıyormuş, elektrik kesildiği için de mum yakmış. Yangının mumdan çıktığı tahmin ediliyor. Adam yalnız ve evde elektrik değil. Yürüyemediği için de evden çıkamamış olabilir" dedi.Kâinat Atik - Fehime Kartal
 

İki katlı ev alev alev yandı, yaşlı adam hayatını kaybetti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum