evde masajmasaj istanbul

İki kardeş arasında çıkan silahlı kavga kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı

İki kardeş arasında çıkan silahlı kavga kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı, Durum, Gülabibey Mahallesi Bağcılar Caddesi'nde meydana geldi.

İki kardeş arasında çıkan silahlı kavga kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 15:51
İki kardeş arasında çıkan silahlı kavga kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı,

Durum, Gülabibey Mahallesi Bağcılar Caddesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, arasında daha önceden de husumet olduğu iddia edilen Gökhan Ç. ve Zekeriya Ç. isimli kardeş arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üstüne her iki kardeş de yanlarında taşıdıkları silahlarla birbirlerine defalarca alev etti. Silahlardan çıkan kurşunlarla ağır yaralanan Gökhan Ç., kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, ağır yaralanan Zekeriya Ç. ise Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Durum üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerinde yapılan incelemede tabanca ve tüfeğe ait fazla sayıda kovan bulundu.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Muhammed Muttalip Yalçın - Tugay Göktürk
 

İki kardeş arasında çıkan silahlı kavga kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum