İki AKP'li belediyenin otobüs atışması: 'Ancak Afrika 'da çalışır'

İki AKP'li belediyenin otobüs atışması: 'Ancak Afrika ’da çalışır', Gündem Haberleri.

İki AKP'li belediyenin otobüs atışması: 'Ancak Afrika 'da çalışır'
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 16:02
İki AKP'li belediyenin otobüs atışması: 'Ancak Afrika ’da çalışır', Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Duyanların ‘Fıkra gibi ’ dediği olayın ilkinde AKP ’li Ankara ’nın Pursaklar Belediyesi, Mehmet Yalçınkaya ’nın başkanı olduğu Şanlıurfa ’nın Akçakale İlçesi ’ne bir otobüs hibe etti. Otobüs, 900 kilometre yolu yaklaşık 11 saatte kat edilerek Akçakale ’ye götürüldü.

Oysa, otobüsü inceleyen Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, eski olduğu için beğenilmedi. Hibe otobüsün önünde, “Pursaklar Belediyesi terbiye gösterip bir otobüs göndermişler. Yalnız, bu otobüs Afrika ’da çalışabilir. İadesine karar verdik. Kendisine teşekkür ederiz” açıklaması yaptı. Otobüs, bitmiş hibe edildiği Pursaklar ’a gönderildiği öğrenildi.

CHP ’Lİ BELEDİYEDEN AKP ’Lİ BELEDİYEYE KONTEYNER

Adana ’nın Seyhan İlçesi ’nin CHP ’li Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ise Gaziantep ’te yapılan partisinin belediye başkanları toplantısına bu vesileyle yol üstündeki AKP ’li Pazarcık Belediyesi ’ni ziyaret ederek Başkan Yılmaz Özcan ile bir zaman sohbet etti.

Sohbet sırasında belediyenin çöp konteyneri ihtiyacı olduğunu öğrenen Akay, Pazarcık Belediyesi ’ne 30 konteyner yolladı. Keza, Seyhan ’da göğüs kanseri için oluşturulan ‘Farkındalık Sokağı ’ için alınan şemsiyelerin bir bölümü de aynı bir cadde oluşturulması için Pazarcık ’a gönderildi.

Pazarcık Belediyesi de ilçede farkındalık sokağı oluşturdu. Çöp konteynerleri de gereksinim duyulan mahallelerde üzerinde ‘Seyhan Belediyesi ’ yazısıyla kullanılmaya başlandı. Fakat, Pazarcık belediyesi CHP ’li Seyhan Belediyesi ’nin hibesiyle ilgili paylaşımda bulunulmadı.

İki AKP'li belediyenin otobüs atışması: 'Ancak Afrika ’da çalışır', başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İki AKP'li belediyenin otobüs atışması: 'Ancak Afrika ’da çalışır' haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum