Iğdır Belediyesi tanıtım günlerinde yerini aldı , IĞDIR haberleri

Son Dakika IĞDIR haberleri: Iğdır Belediyesi Ankara Millet Bahçesinde kurulan Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günleri’nde yerini aldı.

Iğdır Belediyesi tanıtım günlerinde yerini aldı
, IĞDIR haberleri
Editör: Derya Demir
30 Kasım 2022 - 15:44
Iğdır Belediyesi tanıtım günlerinde yerini aldı , IĞDIR haberleri, IĞDIR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Iğdır Belediyesi Ankara Millet Bahçesinde kurulan Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günleri’nde yerini aldı.
Her yıl düzenlenen ve ‘Serhat şehirleri’ olarak bilinen Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günleri’nde Iğdır Belediyesi kentin tanıtılması için yerini aldı. Iğdır Belediyesi standında Iğdır’ın kültürel ve yöresine özgü yiyecekler yer alırken kente özgü stantta yöreye özgü oyunlar da sergilendi. Iğdırlı vatandaşlar Iğdır Belediyesi standına yoğun ilgi gösterdi.
Iğdır Belediyesi tanıtım günlerinde yerini aldı

Detaylı bir şekilde, Iğdır Belediyesi tanıtım günlerinde yerini aldı , IĞDIR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. IĞDIR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum