İETT şoförüne dehşeti yaşatan maganda yakalandı

İETT şoförüne dehşeti yaşatan maganda yakalandı, Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi'nde 12 Ocak günü yaşanan olayda, İETT şoförü ile otomobil sürücüsü aralarında trafikte yol verme meselesinden çıkan tartışmada, trafik magandası İETT şoförünün önünü keserek darp edip.

İETT şoförüne dehşeti yaşatan maganda yakalandı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 23:53
İETT şoförüne dehşeti yaşatan maganda yakalandı,

Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi'nde 12 Ocak günü yaşanan olayda, İETT şoförü ile otomobil sürücüsü aralarında trafikte yol verme meselesinden çıkan tartışmada, trafik magandası İETT şoförünün önünü keserek darp edip, elindeki tabanca ile tehditler savurmuştu. Vatandaşların araya girmesinin ardındaki kişi, tabanca ile havaya iki el ateş ederek aracına binip olay yerinden kaçmıştı. Yaşanan olayın gerisinde harekete geçen Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Suç Oluşturan Ofis Amirliği ekipleri şahsı tutmak için egzersiz başlattı. Olayın yaşandığı bölgedeki emniyet kamerası görüntülerini bir bir inceleyen ekipler, şahsın A.İ.E. olduğunu tespit etti. Şahıs Eyüpsultan İlçe Güvenlik Müdürlüğü ve Canice Büro Amirliği ekiplerinin karşılıklı çalışmasıyla Silivri'deki evinde yakalanarak gözaltına aldı. Büyük Kasaba magandası A.İ.E.'nin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Vefalı Kahraman

İETT şoförüne dehşeti yaşatan maganda yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum