İçinde ailesinin olduğu evi ateşe verdi, bıçakla itfaiyeyi engelledi

İçinde ailesinin olduğu evi ateşe verdi, bıçakla itfaiyeyi engelledi, Olay, saat 18.15 sıralarında Ümraniye Esenkent Mahallesi Kalem Sokak'ta yer alan binada yaşandı.

İçinde ailesinin olduğu evi ateşe verdi, bıçakla itfaiyeyi engelledi
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 20:51
İçinde ailesinin olduğu evi ateşe verdi, bıçakla itfaiyeyi engelledi,

Olay, saat 18.15 sıralarında Ümraniye Esenkent Mahallesi Kalem Sokak'ta yer alan binada yaşandı. İddiaya göre, madde bağımlısı olan bir şahıs, içerisinde annesinin, eşinin ve iki çocuğunun bulunduğu evi 'beni bu ışık halkası düşürenler utansın' diyerek ateşe verdi. Evin yanmaya başladığını ayrım eden iki çocuk ile anneleri kendilerini dışarı atarken, evi yakan şahsın annesi evden çıkamadı. Bir süre yangının çıktığı evde kalan ihtiyar kadın dumandan etkilendi. İhbar üstüne olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.

İtfaiyeyi gören kişi, eline bıçak alarak itfaiyenin eve girmesini ve yangına müdahale etmesini engelledi. Kişi bu sırada bıçak ile kendisini hafif yaraladı. Polisin ve itfaiyenin çabası sonucu bıçaklı şahsın engellenmesiyle itfaiye yangına müdahale ederek söndürdü. Bıçaklı şahıs polis göre gözaltına alınırken dumandan etkilenen kadına afiyet ekiplerince müdahale edildi.

Olaya tanık olan Adem Özdemir, "Komşumuz, madde bağımlısı olduğu söylendi. 'Beni bu hale düşürenler utansın' dedi. Evi ateşe verdi. Evde ne var ne yok balkona çıkardı. Elinde bıçak vardı fakat zarar vermedi. Daha Sonra polisler götürdü. Çatı tutuştu lakin itfaiye erken müdahale etti" dedi. öte yandan, evin ateş ateş yandığı anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Cem Güney Kılıç - Aykut Şiddet

İçinde ailesinin olduğu evi ateşe verdi, bıçakla itfaiyeyi engelledi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum