evde masajmasaj istanbul

Husumetlileri tarafından silahlı saldırıya uğrayan genç öldü

Olay, Yüreğir ilçesine ast 19 Mayıs Mahallesi'nde meydana geldi.

Husumetlileri tarafından silahlı saldırıya uğrayan genç öldü
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 08:52

Olay, Yüreğir ilçesine ast 19 Mayıs Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Murat Polat (21) kendi ikametinin anında yanına yer alan arkadaşını evine çatıda uyumak için gitti. Bir vakit sonra İ.Ç ve A.Ç husumetli olduğu Murat Polat'ın kaldığı arkadaşının evinin sokağına geldi.

Şüpheliler önce birkaç el havaya ateş açarak Murat Polat'ın dikkatini çekmeye çalıştı. Polat tabanca seslerini duyunca çatı katından aşağıda doğru baktığı sırada İ.Ç ile A.Ç'in tabanca ile açtığı yaylım ateşi açması sonucundan göğsünden ve boynundan vuruldu. Tabanca seslerini duyan mahalli durumu polise bildirirken çok sayıda takım olay yerine sevk edildi. Olayı gerçekleştiren şüpheliler otomobil ile bölgeden kaçtı.

Ağır yaralanan Murat Polat kanlar içerisinde yere yığılırken yakınları kadar Yüreğir Devlet Hastanesine kaldırdı. Hastanede yapılan müdahalelere karşın Murat Polat kurtarılamadı. Polat'ın cesedi otopsisi tamamlanmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Saldırının gerçekleştiği yerde inceleme yapan polis 20'in üstünde 9mm ile 7.65mm çapında manâsız kovan buldu. Manâsız kovanlar delil çalışması yapılmak üzere emniyete götürüldü.
Olayı gerçekleştiren şüphelilerin yakalama çalışmaları devam ediyor.Süleyman Cenk İdaye
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum