Husumetli şahıslar arasındaki sözlü tartışma silahlı kavgaya dönüştü: 1 'i ağır, 5 yaralı

Husumetli şahıslar arasındaki sözlü tartışma silahlı kavgaya dönüştü: 1 ’i ağır, 5 yaralı, Gündem Haberleri.

Husumetli şahıslar arasındaki sözlü tartışma silahlı kavgaya dönüştü: 1 'i ağır, 5 yaralı
Editör: 15Haber
14 Mayıs 2022 - 12:38
Husumetli şahıslar arasındaki sözlü tartışma silahlı kavgaya dönüştü: 1 ’i ağır, 5 yaralı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, saat 01.15 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Hüsamettin Çelebi Mahallesi Tahran Caddesi üstünde bulunan bir iş uygun meydana geldi. İddiaya göre, Ahmet G. aralarında alacak verecek nedeniyle husumet bulunan Kemal Y. (37), Hasan E. (42), Taha B. ve Abdullah Y'nin olduğu iş yerine gitti. Ahmet G. ile meslek üzerindekiler aralarında sözlü tartışma çıktı. Kavga sonrası Ahmet G. yanında bulunan tabanca ile Kemal Y, Hasan E., Taha B. ve Abdullah Y'ye ateş ederken, iş uygun bulunanlar da Ahmet G'ye silah ile ateş ederek karşılık verdi.

Olayda meslek yerindeki 4 kişi vücudunun değişik yerlerinden, Ahmet G. de başından yaralandı. İhbar üstüne olay yerine fazla sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Durum yerine ulaşan sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin arkasında yaralılar şehir merkezindeki farklı alanlara yönlendirilmiş hastanelere kaldırılarak çare altına alındı. Başından yaralanan Abdullah G'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenilirken, polis ekipleri durum yerinde geniş çaplı tahlil yaptı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İbrahim Yetkin
 

Husumetli şahıslar arasındaki sözlü tartışma silahlı kavgaya dönüştü: 1 ’i ağır, 5 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum