evde masajmasaj istanbul

Husumet silahlı kavgaya dönüştü: 1 ölü 1 yaralı

Husumet silahlı kavgaya dönüştü: 1 ölü 1 yaralı, Durum, 13 Ekim Çarşamba akşamı Keşan'a emrindeki Siğilli köyünde meydana geldi.

Husumet silahlı kavgaya dönüştü: 1 ölü 1 yaralı
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 17:12
Husumet silahlı kavgaya dönüştü: 1 ölü 1 yaralı,

Durum, 13 Ekim Çarşamba akşamı Keşan'a emrindeki Siğilli köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, saat 22.00 sıralarında arkadaşı İ.A.'yı da yanında alarak köye gelen G.T. daha önce aralarında husumet bulunan H.K.'nın kıraathanesine gitti.

İkili arasında başlayan tartışma bir zaman sonra büyüdü ve H.K. yanında bulunan tüfek ile G.T.'nin üstüne ateş açtı. Silahtan çıkan abuk subuk parçaları G.T. ve arkadaşı İ.A.'ya isabet etti. İki kişi da olay yerinde yaralandı.
Silahlı kavganın haber verilmesi üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralıların durumunu kontrol eden sağlık ivedi servis görevlileri G.T.'nin durum yerinde hayatını kaybettiğini saptama ederken, ağır yaralı İ.A. ise ambulansla Keşan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Silahla bir kişiyi öldürüp bir kişiyi de yaralayan olayın faili H.K. köyden kaçarken, yakalanması için Enez ve Keşan çevresinde geniş çaplı araştırma başlatıldı. öte yandan, Siğilli köyüne antre ve çıkışlar da jandarma kontrolü altına alındı.

Emre Akarca
 

Husumet silahlı kavgaya dönüştü: 1 ölü 1 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum