Hülya Avşar ile Erol Köse arasında güldüren diyalog

Hülya Avşar ile Erol Köse arasında güldüren diyalog, Ünlü sanatkâr Hülya Avşar, İstanbul'da bir mekanda hayranlarıyla buluştu.

Hülya Avşar ile Erol Köse arasında güldüren diyalog
Editör: 15Haber
29 Kasım 2021 - 13:29
Hülya Avşar ile Erol Köse arasında güldüren diyalog,

Ünlü sanatkâr Hülya Avşar, İstanbul'da bir mekanda hayranlarıyla buluştu. Uzun bir aradan sonradan sahneye meydana çıkan sanatçı, 30 takvim repertuvarında bulunan şarkıları kendisini dinlemeye gelenler için seslendirdi. “Geçse de Gençlik Çağım” şarkısını seslendirdiği sırada kendisini izlemeye gelen TGRT Haber'de ekranlara gelen Bilmedikleriniz programının sunucularından ara sıra kendisini eleştiren Erol Köse'ye takılmayı da ihmalkârlık etmedi.

Sahnede Hülya Avşar, Erol Köse diyalogu
Avşar, Köse'ye: “Sen şu anda Hülya Avşar, sonunda itiraf etti, gençlik çağının geçtiğini yazarsın, bir yaz oyarım seni” derken Köse, “Katiyen, Hülya Avşar bir tane” diye cevap verdi. öte taraftan ünlü sanatçı, sahnedeki performansı dek iddialı kıyafetiyle de dikkat çekti. Hülya Avşar sahneye, derin sırt dekolteli kıyafetiyle çıkarırken, “Artık Sevmeyeceğim”, 30 takvim repertuvarında bulunan şarkıları kendisini dinlemeye gelenler için seslendirdi. “Geçse de Gençlik Çağım” gibi şarkıları kendisini dinlemeye gelenler için seslendirdi.

Hülya Avşar ile Erol Köse arasında güldüren diyalog, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum