Hull City'ye Türk menşeili sponsor

Hull City'ye Türk menşeili sponsor, Spor Haberleri.

Hull City'ye Türk menşeili sponsor
Editör: 15Haber
13 Mayıs 2022 - 16:15
Hull City'ye Türk menşeili sponsor, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Championship ekibi Hull City'den yapılan açıklamada, ocak ayında Acun Ilıcalı kadar satın alınmasından bu yandan kulübün ilk önce Türk menşeili bir marka ile çalışacağı kaydedildi.

Hull City ve Corendon Airlines yönetimleri, kulübün ulaşım ihtiyaçlarının yanı sıra özel olarak tasarlanan Hull City uçağı ile İngiliz takımının taraftarlarını da Türkiye'ye götürmeyi planlıyor.

Kulüp idare heyeti başkanı Acun Ilıcalı, Corendon Airlines'ın Hull City ailesine katılmasından ötürü mutlu ve müteşekkir olduklarını belirterek, "İngiltere'de bir futbol takımı alma hayalim vardı. Bu hayalimin bir parçası olarak da ülkem ve takımımın taraftarları arasında ilişki hazırlamak istiyordum. Hull City gün geçtikçe Türkiye'de daha da popüler ülkü geliyor. Taraftarlarımızın da bunu deneyimlemesini, Türkiye'nin ne kadar güzel bir ülke olduğunu görmesini istiyorum. Bize yalnızca ulaşım ihtiyaçlarımız konusunda tezgâhtar olmayacaklar, keza filolarında logomuzu taşıyan uçak ile Hull City'nin adının her yere yayılmasına tezgâhtar olacaklar." ifadelerini kullandı.

"Hull City ile birlikte başarıya uçmayı diliyoruz"

Corendon Airlines Idare Heyeti Başkanı Yıldıray Karaer, iki dinç Türk markasının İngiltere'deki yükselme hedefleri kapsamında birlikte yola çıkmasından gurur duyduklarını söyledi.

Karaer, bu yaz İngiltere'ye haftada 49 uçuş gerçekleştireceklerini belirterek, "Hull City taraftarlarını Türkiye'ye getirerek, sporda bir kültür elçisi görevi üstlenmeyi hedefliyoruz. Türk menşeili bir marka olarak yurt açık havada ayrıca Acun Ilıcalı'nın hedeflerine iki taraflı almak hem de İngiltere'deki faaliyetlerimizi ve imajımızı kuvvetlendirmek namına bizim için heyecan verici bir sponsorluğa imza atıyoruz. Hull City ile birlikte başarıya uçmayı diliyoruz. İş birliğimizin her iki tarafa da şanslı olmasını temenni ederiz." değerlendirmesinde bulundu.

Corendon Turizm Grubu bünyesinde 2004 yılında kurulan ve 65 ülkede etkinlik göstererek 165 havalimanına uçuşlar gerçekleştiren Corendon Airlines, Anadolu Efes, Fenerbahçe Opet, Fraport TAV Antalyaspor, Aytemiz Alanyaspor, Nurnberg, Bike Aid gibi böylece çok takıma sponsorluk desteği veriyor.

Hull City'ye Türk menşeili sponsor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum