Hisarcık'ta "Kalbinizi Ödüllendirin" etkinliği , KÜTAHYA haberleri

Son Dakika KÜTAHYA haberleri: Hisarcık İlçe Hastanesince dünya genelinde ölüm nedenleri içinde ilk sırada yer alan kalp ve damar hastalıklarına ilişkin toplumsal farkındalığı artırmak amacıyla "Kalbinizi Ödüllendirin" temasıyla etkinlik düzenlendi.

Hisarcık'ta "Kalbinizi Ödüllendirin" etkinliği
, KÜTAHYA haberleri
Editör: Derya Demir
01 Ekim 2022 - 10:00
Hisarcık’ta “Kalbinizi Ödüllendirin” etkinliği , KÜTAHYA haberleri, KÜTAHYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Hisarcık İlçe Hastanesince dünya genelinde ölüm nedenleri içinde ilk sırada yer alan kalp ve damar hastalıklarına ilişkin toplumsal farkındalığı artırmak amacıyla "Kalbinizi Ödüllendirin" temasıyla etkinlik düzenlendi.
İlçe merkezinde Cumhuriyet Meydanına kurulan stantta ve Kutluhallar köyünde İlçe Hastanesinde görevli Ebe Hanife Baştoğ, Melisa Uçan ve Hemşire Medine Asan tarafından vatandaşlara, sağlıkla beslenmeleri, hareket ederek sigara ile alkolden uzak durmaları ve düzenli aralıklarla tansiyonlarını ölçtürmeleri konularında uyarılarda bulunuldu. Toplam 75 kişiye broşür dağıtılıp tansiyon ölçümü yapıldı.
Hisarcık’ta “Kalbinizi Ödüllendirin” etkinliği
Hisarcık’ta “Kalbinizi Ödüllendirin” etkinliği
Hisarcık’ta “Kalbinizi Ödüllendirin” etkinliği
Hisarcık’ta “Kalbinizi Ödüllendirin” etkinliği

Detaylı bir şekilde, Hisarcık’ta “Kalbinizi Ödüllendirin” etkinliği , KÜTAHYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KÜTAHYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum