Hisarcık'ta İl Afet ve Risk Azaltma Planı toplantısı , KÜTAHYA haberleri

Son Dakika KÜTAHYA haberleri: Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde İl Afet ve Risk Azaltma Planı (İRAP) konulu toplantı düzenlendi.

Hisarcık'ta İl Afet ve Risk Azaltma Planı toplantısı
, KÜTAHYA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 09:50
Hisarcık’ta İl Afet ve Risk Azaltma Planı toplantısı , KÜTAHYA haberleri, KÜTAHYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde İl Afet ve Risk Azaltma Planı (İRAP) konulu toplantı düzenlendi.
Seydi Resul İmam Hatip Lisesi Konferans salonunda Kaymakam İsmail Tosun başkanlığında düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, köy ve mahalle muhtarları, kurum amirleri, Esnaf ve Ziraat Odası Başkanları katıldı.
Toplantının açılışında konuşan Kaymakam İsmail Tosun,” Toplantıyı düzenlememizin amacı köy ve mahallelerde afet olmadan önce neler olabilir? Hangi afetler bekliyor olabilir? Bunlarla ilgili bir dizi hazırlık yapmamız gerekiyor. Bildiğiniz gibi ülkemiz bir afet bölgesi. Bu yüzden bizim hazırlığımızı tam yapmamız lazım. Kamu görevlileri olarak hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Afetlerde olabilecek riskleri muhtarlarımız daha iyi biliyor. Bu nedenle muhtarlarımız kendi köy ve mahallelerindeki afet riskine konu olabilecek belirleyecekler. Bizde alınan kararları Kütahya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne ileteceğiz ” dedi.
Hisarcık’ta İl Afet ve Risk Azaltma Planı toplantısı
Hisarcık’ta İl Afet ve Risk Azaltma Planı toplantısı
Hisarcık’ta İl Afet ve Risk Azaltma Planı toplantısı
Hisarcık’ta İl Afet ve Risk Azaltma Planı toplantısı

Detaylı bir şekilde, Hisarcık’ta İl Afet ve Risk Azaltma Planı toplantısı , KÜTAHYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KÜTAHYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum