Hırsızlık zanlısının feci sonu

Hırsızlık zanlısının feci sonu, Gündem Haberleri.

Hırsızlık zanlısının feci sonu
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 14:17
Hırsızlık zanlısının feci sonu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Gaziantep'in Nizip ilçesi Hazımoğlu Mahallesi'nde fıstık bahçesini ilaçlayan işçiler, elektrik direğinin yanında bir şahsın yerde yattığını fark etti. Şahsın yanına gelen ve dingin durduğunu görebilen işçiler, durumu hemencecik jandarmaya haber verdi. Bölgeye sevk edilen sağlık ekipleri göre şahsın günler öncesinde öldüğü belirlendi. Olay uygun tahlil yapan Cumhuriyet Savcısı, polis ve jandarma ekipleri göre cesedin yakınlarında kabloları kesmek için kullandığı düşünülen bir pense bulundu.

Cesedi koku üzerine fark ettiklerini anlatan işçilerden Müslüm Özdemir, ''Fıstıkları dezenfekte etmek için gelmiştik. Direğin dibinde birinin yattığını gördük. Şahsa dokunmadan jandarmaya haber verdik. Jandarma ve polis ekipleri geldi, çözümleme yaptı. Illaki elektrik çarpması sonucu vefat etmiş'' diye konuştu

Günler öncesinde ölmüş

Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede şahsın takriben 4 gün önce öldüğü belirlenirken, durum yeri çözümleme ekipleri ise cesedin kimliğini belirledi. 25 yaşındaki İ.K. olduğu belirlenen şahsın daha öncesinden hırsızlık suçundan sabıka kaydının bulunduğu öğrenildi.
İncelemenin tamamlanmasının gerisinde ise beden otopsi yapılmak üzere morga götürüldü.

 

Hanifi Hoş
 

Hırsızlık zanlısının feci sonu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum